Sport. regionální soutěže parkinsoniků v České republice

Pro Parkinson klub Krnov, Společnost Parkinson, z. s. ke dni 11. 11. 2017 jsme získali celkem 12 medailí a 7 pohárů ve sportovních soutežích pořádané Parkinson kluby Společnosti Parkinson, z. s. v České republice.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. 10. 2017, Bowling turnaj v Boby centrum - BRNO

V sobotu 21. října 2017 se 4 členové PK Krnov zapojili do bowling turnaje pořádaný v Boby centrum - BRNO, PK Brno. Dva členové za parkinsoniky a dva za rodinné příslušníky. Stříbrnou medaili v kategorii RODINNNÍ PŘÍSLUŠNÍCI si vybojovala paní Drahuška, Zlatou medaili v kategorii PARKINSONICI si vybojovala paní Anežka. Celá akce byla dobře připravená, všichni jsme si zasoutěžili. S oceněním se jezdí domů skvěle, motivuje nás to pokračovat, těšit se, plánovat. Těšíme se na další turnaje ...děkujeme. (a.m.)

23. 09. 2017, Sportovní den - Velké Němčice

Celkem šest medailí a tři vítězné poháry putovaly do Parkinson klubu Krnov, Společnost Parkinson, z. s.

Za PKK soutěžila Anežka Matochová, která do Krnova přivezla 6 medailí a tři poháry.     (a.m.)

04. - 06. 08. 2017, X. Parkinsoniáda 2017

MEZINÁRODNÍ - 10. PARKINSONIÁDA 2017 byla silně obsazena dobrými hráči - soutěžicími.

závěr soutěží: 1x bramborové umístění + 1x stříbrné umístění ... pohár se veze do Parkinson klubu Krnov, Společnost Parkinson, z. s.    (a.m.)

03. 06. 2017, Bowling turnaj v Olomouci

Dva členové Parkinson klub Krnov, Společnost Parkinson, z. s., Jarda a Anežka, se účastnili bowling turnaje pořádaný Parkinson klubem Olomouc, Společnost Parkinson, z. s. ve SPORTCENTRU BEST. Vzájemné povzbuzení přineslo výsledky. Pro Parkinson klub Krnov, Společnost Parkinson, z. s. v kategorii žen, se stříbrná medaile vezla domů, do Krnova. (a.m.)

29. - 31. 07. 2016, IX. PARKINSONIÁDA 2016

závěr soutěží: stříbrné umístění ve stolním tenisu a pohár se veze do Krnova. (a.m.)

02. 04. 2017, MČR ve stolním tenise pro parkinsoniky a jiné handycapované osoby
V sobotu 2. dubna 2016 se pořádal v  Poděbradech 2. ročník Poháru ČR ve stolním tenisu pro nemocné PN a hendykepované jiných svazů. Celá akce byla pořádána Tělovýchovnou jednotou Sokol Poděbrady a Parkinson klubem Poděbrady, Společnost Parkinson, z. s. Domů do Krnova jedeme se stříbrným pohárem. (a.m.)