Sportovní regionální turnaje - soutěže parkinsoniků v České republice

PK Krnov (2016 - 2017) celkem 12 medailí, 7 pohárů a 1 putovní pohár,

ve sportovních soutežích pořádané Parkinson kluby Společnosti Parkinson, z. s. v České republice.      (a.m.)

--------------------------------------------------------------------------------------------

08. 12. 2017, Turnaj ve stolním tenisu - MEMORIÁL ZDEŇKA POCHYLÉHO 2017
Zlato do Parkinson klubu Brno a Krnov, Společnost Parkinson, z. s.

PODĚKOVÁNÍ: paní Mgr. Dupalové Ph.D. a Mgr. Šlechtové + studentům / fyzioterapeutům, děkujeme!   (a.m.)

21. 10. 2017, Bowling turnaj v Boby centrum - BRNO

V sobotu 21. října 2017 se 4 členové PK Krnov zapojili do bowling turnaje pořádaný v Boby centrum - BRNO, PK Brno. Dva členové za parkinsoniky a dva za rodinné příslušníky. Stříbrnou medaili v kategorii RODINNNÍ PŘÍSLUŠNÍCI si vybojovala paní Drahuška, Zlatou medaili v kategorii PARKINSONICI si vybojovala paní Anežka. Celá akce byla dobře připravená, všichni jsme si zasoutěžili. S oceněním se jezdí domů skvěle, motivuje nás to pokračovat, těšit se, plánovat. Těšíme se na další turnaje ...děkujeme. (a.m.

23. 09. 2017, Sportovní den - Velké Němčice

Celkem šest medailí a tři vítězné poháry putovaly do PK Krnov. (a.m.)

03. 06. 2017, Bowling turnaj v Olomouci

Dva členové PK Krnov, Jarda a Anežka, se účastnili bowling turnaje pořádaný PK Olomouc ve SPORTCENTRU BEST.

Vzájemné povzbuzení přineslo výsledky, v kategorii žen, se stříbrná medaile vezla domů, do Krnova. (a.m.)

2017

2016

02. 04. 2016, Mistrovství ČR ve stolním tenise pro parkinsoniky a jiné handycapované osoby.

V sobotu 2. dubna 2016 se pořádal v  Poděbradech 2. ročník Poháru ČR ve stolním tenisu pro nemocné PN a hendykepované jiných svazů. Celá akce byla pořádána Tělovýchovnou jednotou Sokol Poděbrady a PK Poděbrady. Domů do Krnova jedeme se stříbrným pohárem.  (a.m.)